Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شبکه دانش

 مزایای استفاده از فن کویل‌های سلسیوس (Celsius) ایتالیا:

 

 1. استفاده از الکتروموتورهای ELCO ایتالیا و EBM آلمان در مدل‌های سقفی توکار، کانالی وکاستی. این دو شرکت یکی از معتبرترین و بزرگترین تولیدکنندگان قطعات متحرک الکتریکی در سطح جهان می‌باشند، بطوریکه محصولات بسیار متنوعی را در خصوص ساخت فن‌های دمنده، روتورهای دوار و الکتروموتورهای دستگاههایی از جمله فن‌کویلها، دستگاههای بالابر صنعتی و دمنده‌های صنعتی تولید می‌نمایند. با توجه به وجود هولوگرام، کد و شماره سریال درج شده برروی بدنه فن و نام حک شده برروی الکتروموتور موتور فن‌کویل‌ها می‌توان به صحت اصل بودن آنها پی برد و حتی در صورت نیاز با وارد کردن شماره سریال در صفحه اصلی سایت آن شرکت‌ها یا از طریق جستجوی گوگل نیز صحت کالاها را به تایید رساند.
 2. دارای فن شش دور در مدل‌های سقفی توکار، کاستی و فن پنج دور در مدل‌های کانالی. لازم به توضیح می‌باشد با توجه به وجود تعداد دورهای بالاتر از حد معمول (3 دور یا 4 دور)، در هر دستگاه‌ ترانسفرماتوری تعبیه شده که بین ترمینـال ورودی و الکتروموتور نصب شـده است. این ترانس موجـب می‌گردد تا علاوه بر امکان استفاده از دورهای متنوع‌تر در بخش‌هایی با کاربری‌های متفاوت (مانند اتاق خواب با دورهای فوق آرامSuper Low و یا در سالن یا نشیمن با دورهای بالاتر) با حق انتخاب بیشتری برای استـفاده از فن‌کویل‌ها همـراه باشیم. در ضمن در صورت بروز هرگـونه اتفاق اعم از نوسانات برق شهری یا اشتباه در سربندی اتصال سیم‌ها آسیبی به الکتروموتور وارد نشده بلکه فقط ترانس آسیب دیده و با هزینه ناچیزی قابل تعویض می‌باشد.
 3. دارای پره فن از جنس ABS ضد حرارت و خاصیت تغییر شکل ناپذیری در مجاورت با کویل گرم در فصل زمستان و در عین حال دارای سطح صدای کمتر نسبت به جنس پره‌های فلزی.
 4. دارای بدنه فن از جنس فلزی (گالوانیزه) جهت مقاومت در برابر آسیب‌های فیزیکی اعم از ضربه و له‌شدگی در حین نصب، سرویس‌های فصلی و جابجایی‌های کارگاهی.
 5. سطح صدای بسیار پایین در حدود متوسط dB (A) 35:

در مدل هایFOH025  و FOH035 به دلیل وجود یک مجموعه فن و کوپل شدن الکتروموتور بهمراه بدنه فن بصورت یک محفظه یکپارچه و کوتاه شدن شفت متحرک باعث شده است تا با سطح صدای پایین‌تر و مصرف انرژی کمتری همراه باشد.

 1. افت فشار استاتیکی بالا در سری فن‌کویلهای کانالی.
 2. ابعاد مناسب در تمامی ظرفیت‌ها. همه مدلهای سقفی به ارتفاع cm 23، عمق cm 3+48 و طول حداقلcm 70 می‌باشند. تمامی ظرفیت‌های فن‌کویلهای کاستی به ابعاد cm 60×60 می‌باشند که قابلیت جانمایی در تایل‌های مدولار سقف کاذب را دارا می‌باشند.
 3. خروجی تقطیر آب کویل از دو طرف سینی. در مدل‌های سقفی که با توجه به عدم وجود شیب در کف سینی فن‌کویل‌ها، مطابق با استانداردهای اروپا لوله‌کشی آب تخلیه می‌بایست از هردو طرف سینی و پس از متصل شدن به یکدیگر به خط اصلی لوله‌کشی تخلیه در هر واحد متصل شود.
 4. دارای سینی یکپارچه تقطیر کویل جهت جمع آوری تعریق اتصالات سر کویل و نشتی احتمالی شیرآلات و همچنین دارای سینی مجزا به صورت استاندارد در فن‌کویل‌های کاستی به همین منظور.
 5. کویل سه ردیفه مورب جهت ایجاد سطح انتقال حرارت بیشتر در عین حال ارتفاع کمتر جهت جانمایی در سقف هایی با وجود محدودیت های ارتفاعی در معماری پروژه و ظرفیت سرمایشی و گرمایشی بسیار بالا در تمامی مدلها.
 6. نیاز به حداقل فضا برای تعمیرات و سرویس‌های احتمالی در سقف کاذب در تمامی مدل‌ها و دسترسی آسان جهت تعویض برد الکترونیکی در صورت نیاز در مدل‌های کاستی.
 7. دارای شیر تخلیه و هواگیری بر روی هر دو اتصال ورودی و خروجی کویل از جنس برنجی ریختگری شده با مقاومت مکانیکی بسیار بالاتر نسبت به مدلهای معمول و با در نظر گرفتن فشار آچار و ابزار کار در حین نصب و سرویس‌های احتمالی.
 8. دارای پوشش لاکی بر روی کویل و ورودی و خروجی برنجی کویل دستگاه جهت جلوگیری از اکسید شدن و مقاومت در برابر شرایط محیطی.
 9. مجهز به پلنیوم برگشت هوا بصورت یکپارچه با بدنه فن‌کویل.
 10. قابلیت اتصال کانال هوای تازه به پلنیوم برگشت هوا در فن کویل‌ها.
 11. عایقکاری کامل شامل پلنیوم برگشت هوا و عایق بدنه در خروجی هوا بعد از کویل.
 12. فیلتر کلاس G2 و G3 قابل شستشو به ترتیب در مدل‌های سقفی توکار و کانالی جهت فیلتر کردن کوچکترین ذرات معلق موجود در هوا.
 13. سینی استیل بهمراه پوشش لایه رنگ اپوکسی.
 14. بهمراه 5 سال گارانتی کامل شامل کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی از زمان شروع تحویل.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.